O nas

Dołącz do społeczności fanów gier planszowych!

5/5
Zawsze przychodzimy całą rodziną, bo kochamy gry planszowe. Prowadzący stają na wysokości zadania i zawsze zapewniają ciekawe atrakcje.
Marcin
5/5
Gier tyle, że nie sposób ich wszystkich ograć! Śledzę wszystkie wydarzenia i przychodzę zawsze jak tylko mogę!
Michał
5/5

Bardzo profesjonalna ekipa. Dzieci na warsztatach były zadowolone i nie chciały przerwać grania. Na pewno będziemy kontynuowali współpracę.

5/5
Niesamowita atmosfera i duch rywalizacji! Dzięki za możliwość wypróbowania nowych tytułów!
Kamil
5/5
Było MEGA! Świetna formuła spotkania. Tego rodzaju inicjatywy pokazują, że młode pokolenie jest nie tylko wpatrzone w smartfony.
Sylwia

Media o nas

Rodzinny Festiwal Gier Planszowych „Zgrywus” w Częstochowie. To będzie weekend pełen zabawy!

Nowoczesne gry planszowe od lat zyskują na popularności. Przyczyniają się do tego nie tylko wymyślne strategie, ale i najwyższej jakości elementy jak karty, plansze, kości, żetony, znaczniki czy figurki. ..

Festiwal gier planszowych

Gry planszowe to jeden z popularniejszych pomysłów na spędzanie wolnego czasu. W Hali Sportowej na Zawodziu odbył się festiwal dla miłośników planszówek.

Dwudniowy Rodzinny Festiwal Gier Planszowych w najbliższy weekend w Częstochowie

W Częstochowie przez dwa dni zagramy w planszówki. To znów propozycja dla wszystkich - małych i dużych - zaplanowana 28 i 29 maja. Rodzinny Festiwal Gier Planszowych Zgrywus zagości w Hali Sportowej Częstochowa.

Rodzinny festiwal gier planszowych

O tym, że gry planszowe to doby sposób na spędzenie wolnego czasu przekonali się uczestnicy Rodzinnego Festiwalu ZGRYWUS, który rozpoczął się w Hali Częstochowa 28 maja. W programie znalazły się nie tylko różnorodne tytuły gier, ale też pokazy i dobre jedzenie.

Wybrane wydarzenia:

Brałeś udział w rozgrywkach?

Prześlij nam swoją opinię!