Aplikacja JOITIN partnerem Zgrywusa

Aplikacja JOITIN, czyli sposób na poznawanie nowych znajomych. JOITIN to darmowa aplikacja do poznawania ludzi o podobnych zainteresowaniach i pasjach. Zamysł na jej stworzenie pojawił się w naszych głowach już kilka lat temu, a idea była prosta: chcieliśmy stworzyć aplikację do spotkań, która będzie łączyć ludzi, chcących poznać nowych znajomych i wspólnie spędzić czas w aktywny sposób. Naszym celem było stworzenie jednej aplikacji, która pozwoli szybko odnajdywać interesujące Cię osoby i wydarzenia, bez konieczności tracenia czasu na żmudne przeglądanie grup tematycznych na popularnych portalach społecznościowych. Dzięki JOITIN masz wszystko, co może Cię zainteresować, w jednym, wygodnym w obsłudze miejscu – bez niepotrzebnego spamu!

JOITIN to miejsce, gdzie możesz poznać nowych ludzi w szybki i prosty sposób. W naszej aplikacji każdego dnia znajdziesz interesujące Cię wydarzenia odbywające się w Twojej bezpośredniej okolicy, do których możesz dołączyć za pomocą zaledwie kilku kliknięć! A jeśli sam lubisz być organizatorem i szukasz ludzi do aktywnego spędzenia czasu – dzięki naszej aplikacji do spotkań bez trudu dodasz informacje o Twoim wydarzeniu, aby osoby o takich samych zainteresowaniach mogły do niego dołączyć. To naprawdę proste! 

Wśród grupy aktualnych znajomych brakuje Ci entuzjastów Twojego hobby, a chciałbyś poznać kogoś, z kim mógłbyś wspólnie oddawać się ulubionym zajęciom? Dołącz do JOITIN, czyli ogromnej i różnorodnej społeczności sportowców, kolekcjonerów, graczy, artystów i innych pasjonatów! 

JOITIN to strategiczny partner Rodzinnego Festiwalu Gier Planszowych Zgrywus

Zapraszamy do polubienia ich profilu na FB:

https://www.facebook.com/JoitinApp

oraz na ich stronę internetową:

www.joitin.com.pl

aplikacja joitin

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *